hokejový program

JARNÍ LIGA 2024

Jarní liga je hokejový program, který se každoročně koná v jarních a letních měsících v kanadském městě Cochrane v blízkosti Calgary. Jarní ligu tvoří tréninky na ledě s českými či kanadskými trenéry, tréninky na suchu pod vedením kondičního trenéra a turnaje nebo zápasy.

Hráči mají díky účasti v Jarní lize možnost odehrát podobný počet zápasů a mít tolik tréninků, jako jejich kanadští vrstevníci.

Z takto nabytých zkušeností pak mohou těžit mnoho dalších let. S ohledem na již absolvované ročníky Jarní ligy můžeme říci, že hráči zlepšují svůj um a dovednosti za asistence hokejových i kondičních trenérů nejen po hokejové, ale i po fyzické stránce.

Nedílnou součástí Jarní ligy je ubytování mladých hokejistů v kanadských rodinách a výuka angličtiny rodilým mluvčím. Tyto rodiny po dobu konání programu zajišťují pro děti kompletní servis. Po celou dobu mluví děti v rodinách anglicky, díky tomu může pobyt dětem dát po jazykové stránce víc než celý školní rok. Jejich dlouhodobý pobyt bez rodičů jim navíc pomůže v osamostatnění se, přičemž se stávají zodpovědnější.

DO ZAČÁTKU JARNÍ LIGY ZBÝVÁ

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

JARNÍ LIGA - STARŠÍ

Jarní liga pro kategorie 2005 až 2008
V Cochrane (Kanada)
Od 18. 6. 2024 do 19. 7. 2024

JARNÍ LIGA - MLADŠÍ

Jarní liga pro kategorie 2009 až 2013
V Cochrane (Kanada)
Od 18. 6. 2024 do 19. 7. 2024

V PROGRAMU NÁBÍZÍME :

  • Tréninky na ledě
  • Tréninky mimo led
  • České a kanadské profesionální trenéry
  • Profesionálního kondičního trenéra
  • Zápasy v Cochrane a Calgary
  • Pobyt v Cochrane na čtyři týdny
  • Ubytování v kanadských rodinách
  • Výuka angličtiny rodilým mluvčím
  • Dres a štůlpny
  • Swag bag

kdo jsme

REALIZAČNÍ TÝM

MIROSLAV BARUS

Hlavní trenér

FILIP BARUS

Trenér BRANKÁŘŮ

PATRIK ŠNAJDR

KONDIČNÍ TRENÉR

RYAN HILDERMAN

Skills coach

JARVIS BENDER

Goalie coach

JESSE TODD

SKILLS COACH

V Kanadě s námi byli

 

RECENZE RODIČŮ A HRÁČŮ

 

ZÁZEMÍ OVERSEAS V CALGARY

JARNÍ LIGA 2019

CO VÁS ZAJÍMÁ

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

 

1) CO JE JARNÍ LIGA V KANADĚ?

Jarní liga je vlastně takový posezonní tréninkový doplněk s turnaji. Za mořem totiž nefungují společné letní přípravy, v září začnou soutěže, které v únoru nebo v březnu skončí a děti pak mohou dělat cokoliv jiného. Z tohoto důvodu se rozjely právě tyto „Spring League“, které hráčům dávají možnost i po sezoně na sobě dál pracovat a zlepšovat se.

 

2) KOLIK DĚTÍ SE JARNÍ LIGY ÚČASTNÍ A CO JE ČEKÁ?

V současnosti se našeho kempu v Kanadě celkem účastní zhruba 50 dětí a trvá přibližně čtyři týdny. Původně jsme jezdili na šest týdnů, ale časem jsme zjistili, že kluci už jsou v posledních dvou týdnech méně soustředění, a proto jsme zareagovali a dobu jsme zkrátili.

Během kempu mají kluci připravený tréninkový plán, do kterého spadá kromě ledů také kondiční příprava na suchu, ale třeba i výuka angličtiny. Děti bydlí v rodinách, což je pro ně také velkým přínosem, nejen po stránce jazykové, ale i sociální.

KONTAKTUJTE NÁS NA TELEFONNÍM ČÍSLE
+420 774 494 268
POKUD MÁTE JAKÝKOLIV DOTAZ, OZVĚTE SE
A MY VÁM RÁDI PORADÍME.